Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Date: 8 липня 2020 о 13:32, Refreshed 8 липня 2020 о 13:38

Історія Новонекрасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Село Нова Некрасівка розташована в мальовничому містечку Бессарабії на півдні Одещини, поміж двох озер Ялпуг та Кугурлуй. В центрі села і розмістилася наша чарівна школа.

Історія Новонекрасівської школи починається з 1941 року. Спочатку в селі була початкова школа: низький будинок, маленькі вікна, темні класи. Вчителі, які працювали в школі мали спеціальну вчительську освіту, вищої освіти не мав ніхто.       В класах було 30-40 дітей. Писали на жмутках паперу, у газетах між рядків, підручників не було.

У піонери приймалися учні 4 класів, дітей куркулів у піонери не приймали. За піонерську роботу в школі відповідала Мошталер Надія. У школі працювала комсомольська організація, яка налічувала 4 чоловіка. Вчителька Сидлецька (Краснобаєва) Софія Микитівна була першим комсомольським секретарем. «Головним завданням, яке стояло перед комсомолом, - говорить Софія Микитівна, було хлібопостачання, збір коштів на танкову колону та колективізація села».

Першим директором школи була Дрогожинська Ольга Антонівна.

В 1949    році школа стала семирічкою. Бібліотека з'явилася тільки в 1952 році. Бібліотекарем багато років працювала Рябоконь (Петрова) Клавдія Дмитрівна.

Перший   випуск 10-ти річної школи відбувся в 1968 році... Тобто школа стала середньою.  21 учень отримав атестат про середню освіту.

У 1988 році була відкрита нова будівля школи на 624 учня, збудована на  кошти рибколгоспу ім. Калініна. Приймала нову школу директор Хаджи Надія Іванівна. На даний час директором школи є Арєшкіна Оксана Сергіївна, в школі працюють вчителі, що являються її випускниками:  Тірон Л. К., Оліниченко С.Л.,  Кіліміченко В.П., Лупу Г.Д., Чумаченко О.П., Рудковська О.В., Кулакова Л.І., Ніколова В.П., Іващенко І.М., Арешкіна Н.І.

В школі є простора обідня зала на 156 посадочних місць, дві майстерні з обробки деревини та металів, спортивна зала, бібліотека.

Comments:
Only authorized users can leave comments.