Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Психологічна служба

Date: 13 жовтня 2020 о 15:02, Refreshed 12 квітня 2021 о 09:06

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

Результат пошуку зображень за запитом ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

Шановні батьки!

Пропонуємо вам декілька рекомендацій психолога, які стануть вам у нагоді при організації роботи з дитиною вдома.
Стати батьками - дуже легко.

Бути батьками дуже важко.

Коли і з чого починається батьківство? Воно починається з прийняття рішення про те, що ми хочемо мати дитину і готові стати батьками. Це відбувається по-різному в кожній сім’ї. у кращому випадку ми плануємо мати дитину і заздалегідь готуємося до її появи на світ. Здоров’я, емоційний стан та інтелектуальний розвиток дитини залежить від стану фізичного та психічного здоров’я матері під час усього періоду вагітності, а успішність розвитку дитини - від умов життя.

ДЕТАЛЬНО>>>

Адаптація учнів перших класів до навчання у школі

Вступ до школи є хвилюючим та відповідальним етапом кожної дитини, оскільки в житті відбувається дуже багато змін. Школа – це не тільки навчальний процес, а й важлива площина життя зростаючої особистості. Працюючи з першокласниками, важливо мати уявлення не лише про систему знань, умінь та навичок, з якими діти прийшли до школи, а й про їхні очікування, бажання, наміри, переваги, уявлення про самих себе та своє місце серед інших.

ДЕТАЛЬНО>>>

"Адаптація п'ятикласників до умов навчання в середній ланці»

"Особистість характеризується не тільки тим,

що вона робить, але і тим як вона це робить»

Ф.Энгельс

Що відчуває дитина (учень, п'ятикласник), опинившись в середній школі? Він - як космонавт, що перелетів з однієї, знайомої і обжитої планети, на іншу-теж трохи знайому, про яку він колись чув, але аж ніяк не очікував, що так скоро тут виявиться! І як добре, якщо побудована система- це своєрідний скафандр, який не тільки оберігає, а й допомагає дитині, піклується про нього, впорядковує обертання метеоритів (батьків, педагогів, школярів) навколо планети "П'ятий клас".

Адаптація учнів десятого класу

У шкільному житті дитини існує три переломні моменти: вступ до школи (1 клас), перехід до середньої ланки (5 клас) і перехід до старшої школи (10 клас), адже в цей час відбувається дуже багато змін.

10 клас  - це перехідний період від дитинства до серйозного навчання , розслаблення між двома серйозними етапами навчання (закінчення 9 класу, отримання першого документа про освіту, роздоріжжя  - до коледжу, ліцею чи до 10 класу… і літній відпочинок – я вже дорослий , можна подовше погуляти, то, що ж вибрати?  Прислухавшись порад батьків – і рішення прийняте – 10 клас).

Вчимося бути толерантними!

Толерантність означає поважання, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості.

Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань. Толерантність – це єдність у різноманітті. Це не тільки моральний обов’язок, а й політична та правова потреба. Толерантність – це те, що уможливлює досягнення миру, сприяє переходу від культури війни до культури миру.

Толерантність – це не поступка, поблажливість чи потурання. Толерантність – це передусім активна позиція, що формується на основі визнання універсальних прав та основних свобод людини.

ДЕТАЛЬНО>>>

Про усунення причин та умов,

що сприяють безвісному зникненню дітей

Дуже актуальним на сьогоднішній день є питання життя і здоров’я дитини, її недоторканість, захищеність з боку держави та дорослих. Адміністрація школи згідно листів Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації  від 23.03.2021 р № 1574 \02\52-01-01, Головного управління Національної поліції в Одеській області від

16.03.2021 р № 3\1146 «Про усунення причин та умов, що сприяють безвісному зникненню дітей» розподілила обов’язки з цього питання серед педагогічних працівників для контролю над відвідуванням учнями шкільних занять та місцезнаходженням дітей.

Comments:
Only authorized users can leave comments.