Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 13 чоловік

Всесвітній день водно-болотних угідь

Дата: 19 лютого 2023 о 18:52, Оновлено 19 лютого 2023 о 18:54
317 переглядів

Всесвітній день водно-болотних угідь

До Всесвітнього дня водно-болотних угідь у Новонекрасівському ЗЗСО з 2 лютого по 17 лютого була проведена інформаційна компанія, спрямована на підвищення обізнаності шкільної молоді з питань необхідності збереження водно-болотних угідь.

Учні початкових класів брали участь у конкурсі малюнків «Тваринний і рослинний світ боліт» та стали учасниками екологічного квесту «Пригоди у болоті», який провела педагог – організатор. Під час пізнавальної гри діти дізнались цікаві факти про унікальність рослинного і тваринного світу нашої місцевості, про значення водно-болотних угідь. Класні керівники провели інформаційні п’ятихвилинки до дня ВБУ.

Вчителем біології Ніколовою В.П. для старшокласників було проведено відео - лекторій «Разом збережемо водно-болотні угіддя для наших поколінь» який супроводжувався презентацією про водно-болотні угіддя та лекцією про важливу роль екосистем у природі і причини їх деградації. Старшокласники дійшли висновку, що ВБУ мають велике значення, як місця перебування двох третин усіх видів рослинного і тваринного світу, як ділянки продукування біомаси та кисню, як природні акумулятори вологи та фільтри очищення води. Водно-болотні угіддя України мають трасконтинентальне значення для збереження птахів, які щорічно мігрують між Євразією і Африкою та відпочивають і живляться на водоймах України.

Здобувачі освіти 5 класу стали учасниками пізнавально - розважальної програми «Свято-день ВБУ мешканців озера Кугурлуй». На захід були запрошені «мешканці» болотних угідь, які своїми конкурсами, жартами, головоломками та загадками влаштували випробування учням закладу. "Нушенята" пройшли всі етапи свята на «відмінно» та продемонстрували свою обізнаність з біології, інтегрованого курсу "Пізнаємо природу" та аспектів екологічного виховання.

Для учнів 10 класу була організована екскурсія до місцевої водойми озера Кугурлуй. Під час заходу учні ознайомилися з актуальними екологічними проблемами та звернули увагу на важливість збереження місць нересту риб та гніздування птахів даних угідь.

Про цікаві факти водно-болотних угідь України та найкрасивіші болота світу під час віртуальної подорожі дізналися вихованці гуртка ЦДЮТ «Юний еколог» (керівник Ніколова В.П.). Подорож проведено з метою ціннісного ставлення людини до природи, формування в учнів екологічної культури, компетентності щодо значення водно-болотних угідь для підтримки біологічного різноманіття, виховання у дітей уміння бачити в повсякденному-чудесне, у звичному-надзвичайне своєї рідної природи.

Усі заходи були спрямовані на збереження водно – болотних угідь на планеті, покликані привернути увагу дітей та підлітків на виняткову важливість і цінність водно-болотної екосистеми для забезпечення сталого розвитку нашої планети.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.